


Акумулятор для Apple iPad 9 10,2"
961 ₴
913 ₴
- В наявності
- Код: ЦУ-00037542
+380 (63) 442-75-06
Менеджер по продажам
- +380 (68) 584-83-45Менеджер по продажам
- +380 (63) 442-75-06Viber
- +380 (68) 584-83-45Viber
- +380 (63) 442-75-06Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор літієво-полімерного типу зараз широко поширений у високотехнологічних пристроях: смартфонах, планшетних комп'ютерах, ноутбуках та іншій портативній електроніці, що робить попит на них вкрай високим. Наша фірма пропонує Вам найбільш широкий асортимент на ринку цих виробів. Пропонований акумулятор забезпечений сучасним контролером, який захищає виріб від перезаряджання та перерозряджання, у такий спосіб забезпечуючи його довговічність і надійність під час експлуатації у Вашому пристрої. Купуйте акумуляторні батареї гуртом за вигідними цінами та заробляйте з нами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IP |
| Призначення | Для планшета |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 8827 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.73 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Потужність | 32.9 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін гарантії | Немає |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.065 |
| Об'єм, м3 (МНМА) | 0.0044 |
| Мoдель | Apple iPad 9 |
| Номінальний заряд/Rated Capacity, mAh (АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ) | 8827 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴



