Чохол Dux Ducis Domo — це високоякісний і функціональний аксесуар для захисту планшета на всі 360°. Завдяки надійній, практичній конструкції, він не тільки вбереже пристрій від більшості можливих пошкоджень, а й забезпечить його зручне використання.
Особливості та переваги чохла Dux Ducis Domo:
• Мінімалістичний стиль із вишуканим оздобленням, який підкреслює сучасний дизайн пристрою.
• Невеликі ваги та товщина — зберігають звичні розміри та масу планшета.
• Оригінальна конструкція з комбінації ударостійкого полікарбонату та стійкої до зносу та подряпин поліуретанової шкіри (PU).
• Приємна на дотик текстурована поверхня гнучкої шкіри, яка не залишає слідів від пальців.
• Додатковий прошарок із полівінілхлориду (PVC) й оздоблення з мікрофібри з внутрішньої сторони відкидної панелі.
• Вбудовані магніти, які запобігають довільному відкриванню верхньої панелі навіть у разі падіння.
• Високий рівень захисту планшета від подряпин, відколів і потертостей з усіх боків.
• Функція підставки з двома положеннями для комфортного перегляду відео або зручного набору тексту.
• Точні вирізи для кнопок, мікрофона, динаміків, камери та інших функційних елементів пристрою.
Особливості та переваги чохла Dux Ducis Domo:
• Мінімалістичний стиль із вишуканим оздобленням, який підкреслює сучасний дизайн пристрою.
• Невеликі ваги та товщина — зберігають звичні розміри та масу планшета.
• Оригінальна конструкція з комбінації ударостійкого полікарбонату та стійкої до зносу та подряпин поліуретанової шкіри (PU).
• Приємна на дотик текстурована поверхня гнучкої шкіри, яка не залишає слідів від пальців.
• Додатковий прошарок із полівінілхлориду (PVC) й оздоблення з мікрофібри з внутрішньої сторони відкидної панелі.
• Вбудовані магніти, які запобігають довільному відкриванню верхньої панелі навіть у разі падіння.
• Високий рівень захисту планшета від подряпин, відколів і потертостей з усіх боків.
• Функція підставки з двома положеннями для комфортного перегляду відео або зручного набору тексту.
• Точні вирізи для кнопок, мікрофона, динаміків, камери та інших функційних елементів пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dux Ducis |
| Діагональ екрану пристрою | 12.1" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Темно-синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 280 мм |
| Ширина пристрою | 182 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Чохол |
| Висота, мм | 292 |
| Глибина, мм | 15 |
| Ширина, мм | 230 |
| Термін гарантії | 6 мес. |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.43 |
| Вага товару без паковання, кг | 0.42 |
| Об'єм, м3 (МНМА) | 0.0010 |
| Мoдель | Xiaomi Redmi Pad 2 Pro |
| Форм-фактор (Чехли) | Чехол-книжка |
| Паковання (Чохли) | Да |
| Бренд пристрою | Xiaomi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴






