Чохол Dux Ducis Domo — це високоякісний і функціональний аксесуар для захисту планшета на всі 360°. Завдяки надійній, практичній конструкції, він не тільки вбереже пристрій від більшості можливих пошкоджень, а й забезпечить його зручне використання.
Особливості та переваги чохла Dux Ducis Domo:
• Мінімалістичний стиль із вишуканим оздобленням, який підкреслює сучасний дизайн пристрою.
• Невеликі ваги та товщина — зберігають звичні розміри та масу планшета.
• Оригінальна конструкція з комбінації ударостійкого полікарбонату та стійкої до зносу та подряпин поліуретанової шкіри (PU).
• Приємна на дотик текстурована поверхня гнучкої шкіри, яка не залишає слідів від пальців.
• Додатковий прошарок із полівінілхлориду (PVC) й оздоблення з мікрофібри з внутрішньої сторони відкидної панелі.
• Вбудовані магніти, які запобігають довільному відкриванню верхньої панелі навіть у разі падіння.
• Високий рівень захисту планшета від подряпин, відколів і потертостей з усіх боків.
• Функція підставки з двома положеннями для комфортного перегляду відео або зручного набору тексту.
• Точні вирізи для кнопок, мікрофона, динаміків, камери та інших функційних елементів пристрою.
Чохол Dux Ducis Domo — це гармонія стилю, бездоганного захисту та функціональності. Він стане невіддільною частиною планшета, перетворюючи його на стильний і надійний інструмент для повсякденного життя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dux Ducis |
| Діагональ екрану пристрою | 11.2" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою, Функція сну |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 251 мм |
| Ширина пристрою | 173 мм |
| Товщина пристрою | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Pad 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Чохол |
| Висота, мм | 260 |
| Глибина, мм | 15 |
| Ширина, мм | 196 |
| Термін гарантії | 6 мес. |
| Вага товару в упаковці, кг | 0.30 |
| Вага товару без паковання, кг | 0.36 |
| Об'єм, м3 (МНМА) | 0.00076 |
| Мoдель | Xiaomi Pad 8 |
| Форм-фактор (Чехли) | Чехол-книжка |
| Паковання (Чохли) | Да |
| Бренд пристрою | Xiaomi |
- Ціна: 964 ₴






